5.ua

Депутат: Неможливо оцінювати Кремль в раціональних категоріях

На думку українського нардепа кремлівські верховоди "натурально з’їхали з глузду".

Про це під час телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" повідомив народний депутат від "Народного фронту" Сергій Висоцький.

"Неможливо оцінювати Кремль, неможливо оцінювати цю ситуацію (вирок Сенцову і Кольченку - Ред.) в раціональних категоріях. В раціональних категоріях можна почати розмірковувати, що це чергове кричуще порушення прав і свобод, Мінських домовленостей, оскільки все-таки за мінськими протоколами вони – і Сенцов, і Кольченко, і інші громадяни України, які були призначені громадянами Російської Федерації абсолютно цинічно і просто беззаконно Росією і так званими "властями Криму" – вони громадяни України, вони заручники згідно Мінських протоколів, і їх потрібно випустити", – пояснив народний депутут.

Сергій Висоцький додав: "Якщо розмірковувати раціонально – цього всього не повинно бути, не повинно бути анексії Криму, війни і усього решта. Але якщо людина саме те слово, яке вимовив Нємцов (Нємцов незадовго до смерті назвав Путіна "й**нутим" – Ред.), якщо люди зійшли з розуму, натурально зійшли з розуму – це просто загнивання якесь".

Попередній матеріал
Amnesty International: Справа Сенцова схожа на процеси над дисидентами сталінської епохи
Наступний матеріал
Естонія відгородиться від Росії парканом і колючим дротом
Теги:
Loading...