5.ua

Денисенко: Візит Путіна в Крим не має відношення до загострення ситуації на Донбасі

На думку народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Вадима Денисенка, візит президента Російської Федерації до анексованого півострова не має відношення до загострення ситуації в зоні АТО.

З його слів, візит російського президента до окупованого Криму був запланований задовго до загострення ситуації на Донбасі.

"Теоретично воно напрошується на те, що він (Путін - Ред.) посилює свої переговорні позиції, але візит в Крим, я думаю, що був запланований значно раніше і особливо він не мав якогось відношення до загострення на Сході і до переговорного процесу", - зазначив депутат. 

Як повідомляв 5.ua, глава української держави Петро Порошенко вважає приїзд президента РФ на півострів "продовженням сценарію нагнітання ситуації, який реалізовують російські військові і їх найманці на Донбасі".

"Приїзд Путіна до українського Криму без погодження з українською владою – це виклик для цивілізованого світу і продовження сценарію нагнітання ситуації, який реалізовують російські військові і їх найманці на Донбасі", - наголосив Петро Порошенко.

Попередній матеріал
Терористи мають організовану структуру, що координується з "армійських корпусів" – Галушко
Наступний матеріал
Бойовики чинять сукупність протиправних дій для зриву Мінських угод – представник Міноборони
Теги:
Loading...