5.ua

Денисенко: Путін може обміняти Сенцова – як обміняв Ходорковського і Pussy Riot на Олімпіаду

У відповідь Україна позиватиметься до ЄСПЛ і судитиме російських ГРУшників.

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко під час телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" прокоментував сьогоднішній вирок викраденим українцям Сенцову і Кольченку, та спрогнозував наступні кроки сторін.

Він зазначив: "За аналогією цілком реально, що може Путін чинити, як чинив із Ходорковським і з PussyRiot. Що відбулось тоді? Людей теж посадили – Pussy Riot взагалі за надуманою історією, Ходорковського – за відносно надуманою історією. І через деякий час, коли це було потрібно Путіну, їх обміняли – по суті на сочинську Олімпіаду, назвемо це так".

Подальший розвиток подій депутат бачить так: "Можна не сумніватися, що Україна зробить усе належне , щоб подати до Європейського суду з прав людини. Очевидно, в найкоротші терміни Європейський суд може визнати це рішення незаконним і змушувати Росію до їх видачі… Є величезна проблема (із виконанням вироків Євросуду у РФ – Ред.), але елемент торгів буде присутній у майбутньому. Також можна зараз не сумніватися: величезний термін отримає Савченко".

Відповіддю України, на думку Вадима Денисенка, має бути доведення до суду справ затриманих російських ГРУшників: "Ми повинні посадити їх на величезні терміни, можливо на пожиттєве ув’язнення, якщо це можливо. І точно за такою ж логікою змушувати Путіна до звільнення наших заручників".

Попередній матеріал
У Києві обстріляли машину першого заступника глави Міносвіти
Наступний матеріал
Троє керівників вкрали з банку 28 мільйонів - прокуратура
Теги:
Loading...