meclis.org

Чубаров знову став президентом Всесвітнього конгресу кримських татар

  Всесвітній конгрес кримських татар переобрав своїм президентом народного депутата України і главу Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода". Як зазначає видання, за нього віддали свої голоси 260 делегатів. Вони також пропонували на цю посаду лідера кримських татар Мустафу Джемілєва, але він відмовився.

  "Це навіть не обговорюється, тому я пропоную кандидатуру Чубарова. Неважливо чи є авторитет у Мустафи Джемілєва чи ні, авторитет Мустафи Джемілєва буде завжди поруч з президентом Конгресу, кого б не обрали на цю посаду", – сказав Джемілєв.

  Нагадаємо, II Всесвітній конгрес кримських татар триватиме у Туреччині два дні. Водночас, як заявили у Меджлісі, Росія завадила більшості його членів, що мешкають на анексованому півострові, долучитися до заходу, кримських татар саме на сьогодні викликали на допит до російського слідчого комітету. Усього на конгресі присутні делегати 200 кримськотатарських організацій із різних  країн світу, обговорювали подальші дії кримців в умовах незаконної анексії півострова, а також порушення прав, свобод і загрози національного винищення.

  Попередній матеріал
  У Харкові відбувся показовий турнір з тенісу за участю зірок світового рівня
  Наступний матеріал
  Однострій нового зразка отримають спершу сили спецпризначення та десантники - Ричкова
  Теги:
  Loading...