ukr-info.in.ua

Чубаров: Перемога Джамали на "Євробаченні-2016" всьому світу покаже колосальну силу духу української нації

  Російські компанії, що забезпечують телефонний зв'язок в окупованому Криму, відмовили жителями Криму у проведенні голосування на українському відборі для "Євробачення-2016"

  За словами Чубарова, у російських ЗМІ, а також в підконтрольних Москві ЗМІ на територіях інших держав, "розв'язана справжня психологічна війна, спрямована на приниження Джамали". Про це Чубаров заявив на своїй сторінці у Facebook.

  "Російські шовіністи – від невідомих обивателів до потворних московських політиків – у жаху від того, що переможцем "Євробачення-2016" може стати українська/кримська виконавиця Джамала", – зазначив Чубаров.

  Він зауважив, що громадяни України, жителі Криму, окупованого Росією, не зможуть 21 лютого 2016 року брати участь у голосуванні на національному фінальному відборі "Євробачення–Україна".

  Чубаров заявив: "Вжиті мною і моїми колегами зусилля, щоб забезпечити голосування жителів окупованого Криму не увінчалися успіхом. Російські компанії, що забезпечують телефонний зв'язок в окупованому Криму, відмовили у проведенні голосування жителями Криму. У зверненнях, одержуваних мною з Криму, громадяни України – люди різних національностей, просять мене, щоб я від їх імені закликав усіх, хто живе на материковій Україні, проголосувати 21 лютого 2016 року за Джамалу", – зазначив Чубаров.

  За словами голови Меджлісу кримськотатарського народу, перемога Джамали на "Євробаченні-2016" буде свідчитиме про високий рівень музичної культури України... Перемога Джамали на "Євробаченні-2016" продемонструє також всьому світові колосальний моральний дух української політичної нації, що викристалізувалася в ході Революції Гідності та гартується у спільній боротьби проти агресора".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні стане відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні

  Попередній матеріал
  СБУ: на столичному Майдані перебуває близько 80 представників так званих "Революційних правих сил"
  Наступний матеріал
  Помер останній учасник повстання в нацистському таборі смерті "Треблінка"
  Теги:
  Loading...

  У річницю депортації кримських татар Джамала презентувала пісню "Шлях додому"

  Євробачення вперше за понад 40 років змінило правила голосування

  Визначено всіх фіналістів українського відбору "Євробачення-2016"

  Український відбір до Євробачення-2016 визначив першу трійку фіналістів

  Євробачення 2016: пісні українських півфіналістів

  Анастасія Приходько розповіла, чим хоче представити Україну на Євробаченні-2016