Чорногорія приєднається до всіх санкцій ЄС, незважаючи на дружбу з Росією tropicanatour.com.ua

Чорногорія на півроку продовжила санкції щодо окупованого Криму

  Уряд Чорногорії прийняв рішення про запровадження міжнародних обмежувальних заходів, визначених Радою Євросоюзу, відповідно до якого імпорт і експорт до Криму й Севастополя заборонено.

  Про це повідомляє місцеве видання CDM.

  "Імпорт товарів із Криму чи Севастополя заборонено. Пряме чи опосередковане фінансування, фінансова допомога, страхування й перестрахування заборонені в рамках імпорту товарів із Криму чи Севастополя", - зазначається у рішенні. Заборона не стосується товарів, проінспектованих і завірених українською владою.

  Крім цього, громадянам Чорногорії заборонено будь-які операції з нерухомістю в Криму. Також забороняється круїзним кораблям запливати в порти тимчасово окупованого півострова.

  Відзначається, відповідне рішення уряду Чорногорії діятиме до 23 червня 2016 року. Це рішення є відповіддю на незаконну анексію Криму, йдеться у повідомленні уряду за результатами засідання у четвер, 17 грудня.

  Нагадаємо, Чорногорія приєдналася до санкцій ЄС проти Росії у 2014 році, уведених у відповідь на незаконне "приєднання" АРК до РФ і агресію Росії проти України, зокрема, на Донбасі.

  Як повідомляв 5.ua, Європейський Союз продовжив санкції проти Росії на півроку.

  Попередній матеріал
  Президент звільнив 15 голів райдержадміністрацій
  Наступний матеріал
  Відзавтра дев'ять районів Криму обмежать у світлі
  Теги:
  Loading...