freeSencov 5.ua

Адвокати Сенцова оскаржать вирок у Верховному суді РФ

  Адвокатська група, що захищала українського режисера Олега Сенцова, обвинуваченого у терактах у Криму, має намір оскаржити у Верховному суді вирок Північно-Кавказького окружного військового суду.

  Про це повідомив журналістам адвокат Дмитро Дінзе, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Це очікуваний вирок. Олег казав, що буде саме цей термін. Йому ці цифри називали, так і захисникам теж. Ми маємо намір оскаржити вирок у Верховному суді, однак не думаємо, що там будуть якісь зміни. Можливо, скинуть рік, максимум два", - сказав Дінзе.

  Він зазначив, що адвокати ставлять за мету домогтися відправки Сенцова і другого фігуранта справи - Олександра Кольченка в Україну для відбування покарання. Дінзе зазначив, що громадські організації вже визнавали Сенцова і Кольченка політичними в'язнями. Також він стверджує, що деякі докази, пред'явлені в суді, були сфабриковані.

  "Ми надали матеріали в суді, які показують, що Олег невинний. Сам він завжди говорив, що під час попереднього слідства йому в руки весь час вкладали предмети, тому відбитки пальців на зброї не є доказом його провини. Крім того, багатьох людей під час процесу катували, на багатьох чинили психологічний тиск", - заявив адвокат.

  Нагадаємо, сьогодні, 25 серпня, у суді російського Ростова-на-Дону відбулося оголошення вироку режисеру Олегу Сенцову та активісту Олександру Кольченку за сфабрикованими обвинуваченнями у підготовці терористичного акту в Сімферополі. Засуджені до 20 та 10 років позбавлення волі Сенцов та Кольченко у залі суду заспівали гімн України. Президент Петро Порошенко заявив про несправедливість російського суду і пообіцяв, що "ті, хто організував судилище, самі опиняться на лаві підсудних".

  Попередній матеріал
  Ніхто з російських дипломатів у Києві не вийшов до учасників акції проти засудження Сенцова
  Наступний матеріал
  Адвокати Сенцова та Кольченка робитимуть все можливе для звільнення українських громадян
  Теги:
  Loading...