Twitter / @OgonWatch

Адвокати хочуть повернути Сенцова і Кольченка для відбування покарання в Україні

  Захист має намір домагатися передачі українського режисера Олега Сенцова й активіста Олександра Кольченка для відбування покарання в Україні

  Про це адвокат Дмитро Дінзе повідомив у коментарі для "Крим. Реалії".

  "Після вступу вироку в законну силу, протягом кількох місяців, ми спробуємо почати процедуру з передачі Кольченка і Сенцова для відбування покарання в Україні", – сказав Дінзе.

  За його словами, існує відповідний юридичний механізм, який поки ще не сильно "обкатаний".

  "Це такий завуальований обмін. Повинні включитися якісь юридичні та дипломатичні механізми для того, щоб можна було це вирішити. Щоб ні Росія не втратила своє обличчя, і щоб Україні теж було нормально, це тонкий момент", – пояснив адвокат.

  Раніше Дінзе повідомив про те, що готує апеляційну скаргу, з якою звертатиметься до Верховного суду РФ, щоб добитися "чіткого підсумкового рішення". Далі, за його словами, буде звернення до Європейського суду з прав людини.

  Як повідомляв 5.ua, на засіданні суду в Ростові-на-Дону 19 серпня російська прокуратура зажадала засудити українського режисера Олега Сенцова, викраденого ФСБ і обвинуваченого в підготовці терактів у Криму, до 23 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Український режисер на тому ж засіданні заявив, що "суд окупантів не може бути справедливим" і побажав росіянам не боятися.

  Оголошення вироку у справі Сенцова-Кольченка очікується 25 серпня.

  Попередній матеріал
  Окупанти хаотичними обстрілами позбавили себе води – "Оборона Маріуполя"
  Наступний матеріал
  СБУ виявила контрабанду цигарок у вагоні пасажирського потяга Київ-Варшава
  Loading...