Фото з сайту "Радіо свобода"

18-річний росіянин вчинив самогубство через цькування за заклики повернути Крим Україні

  18-річним Владом Колесниковим, який боровся проти путінської пропаганди, цікавилися російські спецслужби.

  Трагедія сталася в місті Жигулівськ Самарської області, пише "Радіо Свобода". Про юнака стало відомо ще влітку цього року 2015 року, коли він прийшов на заняття у футболці з українським прапором і написом "Повернути Крим!".

  Крім того, у навчальному закладі в Подольську хлопець вивісив антивоєнне гасло, після чого його відрахували із технікуму. Тоді ж ним зацікавилися спецслужби.

  Як повідомляє видання, про Колесникова писали російські і міжнародні засоби інформації. Він також вів популярний блог і брав участь у кількох опозиційних групах у Facebook. У своєму рідному місті юнак став об'єктом цькувань від однолітків, не мав Влад підтримки й з боку родичів. 

  "Відносини з людьми просто жах – вже обіцяли побити, кидали в мене бруд і сніжки, постійні образи і штовхання ліктями в коридорах. Мені не можна звертатися в поліцію (ті ще влітку дали зрозуміти, що мені не допомагатимуть і, процитую, "сам би тобі в морду дав за такі речі"). Відчайдушно шукаю, куди можна виїхати", – писав він у листопаді кореспонденту виданню "Радіо Свобода".

  Хлопець наклав на себе руки 23 грудня. Повідомляється, що він вжив смертельну дозу ліків. Журналістам поліція повідомила, що врятувати хлопця не вдалося.

  Нагадаємо, що в жовтні цього року росіянин з "Азову" попросив Президента України надати йому громадянство. 

  Попередній матеріал
  У Росії українцю Литвинову загрожує до 12 років ув'язнення - Фейгін
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав Закон про роздержавлення друкованих ЗМІ
  Теги:
  Loading...