ru.krymr.com

"Кримська діаспора": Із Криму після анексії Росією виїхали близько 50 тис. людей

  Кількість вимушених переселенців із Криму після анексії його Росією становить близько 50 тис. людей.

  Про це сьогодні, 16 жовтня 2015 року, заявив Анатолій Засоба, голова громадської організації "Кримська діаспора", що надає допомогу вимушеним переселенцям, повідомляє Радіо Крим.Реалії.

  Він зазначив, що це дані його організації, офіційні дані свідчать про трохи більше 20 тис. переселенців із Криму.

  Так, Засоба наголосив: "За нашими даними, близько 50 тис., але це складно зараз якось контролювати і визначати, тому що немає єдиної системи реєстрації, де чітко можна було б взяти вибірку про те, яка кількість переселенців із Криму станом на тепер перебуває на материковій Україні".

  Він також додав, що впевнений у підрахунках його організації, зважаючи на її активну роботу з людьми: "Це видно по нашій діяльності, по комунікації з людьми, якщо взяти вибірку з тих, з ким ми спілкуємося і переглянути, скільки зареєструвалося, а скільки ні, то теж стає зрозуміло, що офіційна цифра далека від реальності".

  За словами голови громадської організації "Кримська діаспора", в основному виїжджають з півострова сім’ї з дітьми, менше – пенсіонери. "Люди з Криму продовжують виїжджати. Люди поступово завершують свої справи на окупованій території, прощаються з нерухомістю, звільняються з роботи, закривають свій бізнес і як тільки з’являється можливість, виїжджають з окупованої території", – наголосив Засоба. За даними Держслужби України з надзвичайних ситуацій, повідомляє видання, кількість переселенців із Криму і Севастополя до 16 жовтня становить 21 тисячу 144 людини.

  Як повідомляє 5.ua, 7 жовтня 2015 року петро Порошенко підписав закон, за яким 20 лютого 2014 року визначено датою початку тимчасової окупації.

  Попередній матеріал
  В Україні розпочався опалювальний сезон
  Наступний матеріал
  В "Укроборонпромі" очікують прийняття на озброєння ЗСУ української снайперської гвинтівки
  Теги:
  Loading...