Anadolu

Туреччина знайшла заміну російському газу – меморандум з Катаром уже підписаний

  Нова домовленість відкрила Туреччині довгострокову перспективу імпорту скрапленого природного газу (СПГ) з Катару.

  Турецька компанія "Боташ" і Національна нафтова компанія Катару підписали попередній меморандум про взаєморозуміння щодо постачання природного газу до Туреччини на довгостроковій основі, передає агенція Anadolu.

  Домовленість, досягнута в ході візиту президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана до Катару, відкриває довгострокову перспективу для імпорту СПГ з цієї країни, який раніше підтримувався короткостроковими угодами. Сторони уже почали підготовчі роботи для приготування основи договору. Повідомляється, що основний договір міститиме також кількість і термін поставок СПГ з Катару і буде підписаний в короткий термін. Катар також розглядає можливість будівництва СПГ-терміналу в Туреччині.

  Відповідно до річного звіту, опублікованого у вересні Міжнародним газовим союзом (МГС), в 2014 році Катар експортував 76,8 млн тонн СПГ, будучи дев'ятий рік поспіль найбільшим експортером СПГ у світі. Торік глобальні поставки ЗПГ сягнули майже 241 млн тонн. Близько 70% експорту СПГ Катару йде на азіатський ринок.

  Попередній матеріал
  Правозахисники передадуть до міжнародного суду в Гаазі факти про вчинення воєнних злочинів під час захоплення та окупації Криму
  Наступний матеріал
  "Її серце" - у 2016 році українцям покажуть фільм про кримську татарку, яка у роки Другої світової війни врятувала 90 єврейських дітей
  Теги:
  Loading...