slovoidilo.ua

Путін ввів санкції проти Туреччини

  Путін розпорядився обмежити ввезення турецьких товарів до РФ, яких саме - визначить російський уряд.

  У суботу, 28 листопада, російський президент Володимир Путін підписав Указ "Про заходи щодо забезпечення національної безпеки Росії і захист громадян Росії від злочинних та інших протиправних дій і про застосування спеціальних економічних заходів щодо Туреччини". Відповідний документ оприлюднила прес-служба Кремля.

  Санкції передбачають обмеження діяльності турецьких організацій у Росії, заборону й обмеження зовнішньоекономічних операцій із ввезення на територію Росії окремих видів турецьких товарів (яких саме - визначить російський уряд). Крім того, з 1 січня 2016 року роботодавцям у Росії заборонено залучати на роботу громадян Туреччини (перелік видів діяльності визначить уряд РФ). 

  Згідно з указом, туроператорам забороняється продавати путівки в Туреччину. Чартерні рейси з РФдо Туреччини мають бути скасовані. В документі також сказано про скасування безвізового режиму між РФ та Туреччиною.

  Крім того, Путін розпорядився посилити контроль за діяльністю турецьких автоперевізників на території Росії, а також посилити заходи безпеки в акваторії російських морських портів в Азово-Чорноморському басейні. 

  Попередній матеріал
  На Донеччині перейменували районний центр
  Наступний матеріал
  День в АТО: бойовики обстріляли Мар'їнку та Авдіївку з гранатометів
  Теги:
  Loading...