xrisosepihirimatikossinodigos.gr

Сьогодні європейські міністри оборони збираються на нараду в Парижі

  Міністри оборони країн-членів ЄС проведуть у Парижі нараду. На ній складатимуть нові плани та домовлятимуться щодо співпраці в нових умовах, коли весь континент відчуває на собі загрозу тероризму.

  Про це повідомляє Associated Press.

  "Сьогодні ми висловлюємо солідарність із Францією. Ми дуже уважно вислухаємо, що нам скаже Франція, і проаналізуємо її план дій. Ми всі маємо намір допомогти, чим можемо. Поки що не йдеться про конкретні дії, тим паче військові. Ми плануємо діяльність та різні заходи, які сприятимуть посиленню безпеки", - зазначила міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн.

  "Атака на Париж - це атака на всю Європу. Наші діти - діти Європи, і ми відчуваємо трагедію в Парижі так, наче вона сталася в нашій столиці. Сьогодні ми говоритимемо про те, як боротися з тероризмом. Швидкої перемоги не буде. Ми маємо скласти план та з'ясувати, які інструменти краще застосувати", - додала міністр оборони Італії Роберта Пінотті.

  "Сьогодні ми всі - французи. Нам необхідно ухвалити нові рішення, оскільки ситуація в Європі змінилася. Дуже важливо, приміром, налагодити обмін інформацією між ЄС і партнерами", - сказав міністр оборони Греції Паннос Камменос.

  Нагадаємо, ввечері 13 листопада в Парижі було здійснено низку терактів. Від нападів загинули 129 людей, поранені - 352. За даними поліції, постраждали громадяни 12 країн.

  Попередній матеріал
  Із початку 2016 року ЄС запускає зону вільної торгівлі з Україною - Порошенко
  Наступний матеріал
  У Зайцевому бойовики з близької відстані 2,5 години обстрілювали позиції сил АТО - Мотузяник
  Теги:
  Loading...