поліція Нью-Йорку 5.ua

Наступний теракт "Ісламської держави" може статися у Нью-Йорку

  Наступний теракт ймовірний у Нью-Йорку.

  Про це свідчить відео, опубліковане терористами угрупування "Ісламська держава", передають американський телеканал CNN.

  Поліція Нью-Йорка про відео знає, але каже, що поки немає конкретної загрози. Як заявляють там, відео справді підтверджує, що місто лишається одним з найбільш привабливих об'єктів для терористів, хоча частина кадрів є не новою і вже була опублікована раніше. Правоохоронці стверджують, що лишатимуться у стані підвищеної пильності, щоб відреагувати одразу, як тільки з'явиться конкретна загроза терористичного акту.

  "Як ви знаєте, відео опубліковане терористами "Ісламської держави", містить зображення Нью-Йорка - Тайм Сквер та Херальд Сквер, щоб залякати мешканців міста та порушити устрій демократичного суспільства. Ми тут, щоб заявити – нью-йоркці не боятимуться. Ми не будемо робити те, чого вони хочуть. Навіть у пізній час, люди тут перебувають, мають тут власний бізнес. Хочу закликати всіх мешканців, щоб вони продовжували це робити. Поліція Нью-Йорка дуже тісно співпрацює з ФБР та іншими спецслужбами, тому знову повторюю - конкретної загрози безпеці немає", - заявив мер "Великого яблука" Біл де Блазіо.

  Нагадаємо, у Парижі через теракти в ніч на 14 листопада загинуло щонайменше 129 людей. Відповідальність за напади взяла на себе "Ісламська держава". У четвер, 18 листопада, прокуратура Парижу офіційно підтвердила загибель Абдельхаміда Абауда, якого підозрюють в організації паризьких нападів, під час операції поліції в північному районі Парижа - Сен-Дені.

  Попередній матеріал
  Закарпатську облраду "замінували", коли там депутати саме обирали голову
  Наступний матеріал
  МОН позбавило ліцензії виш Поплавського та заборонило Ківалову видавати дипломи магістрам з політології
  Теги:
  Loading...