авіакатастрофа російського літака 5.ua

Катастрофа російського А321: що сталося з літаком

У Єгипті фахівці розшифровують записи останніх хвилин польоту російського лайнера.

Агенція Reuters уже оприлюднила перші дані. Вони свідчать, що пілот не повідомляв диспетчеру про які-небудь несправності перед катастрофою. Не підтвердилася інформація і про зовнішню атаку на літак - на ній наполягала компанія-власник. Експерти кажуть, що лайнер розпався на шматки ще у повітрі, але причину поки що встановити не можуть.

Слідчі розглядають кілька версій катастрофи. Це - втома металу, теракт та технічні негаразди. Свою провину заздалегідь відкидає "Когалимавіа" - вони переконані, що єдиною причиною авіакатастрофи може бути механічний вплив на літак А321. На їхню думку, удар ззовні пояснює, чому пілоти не відправляли сигнал тривоги.

Тіла всіх 224 загиблих із місця катастрофи уже забрали. Частина з них перебувають у моргах Каїра, 144 тіл загиблих уже привезли до Санкт-Петербурга. Біля моргу очікують десятки родичів. У катастрофі загинули четверо наших співвітчизників.

Чи є серед привезених до Росії тіла українців - дізнатися неможливо. Слід дочекатися, доки до Росії доставлять усіх жертв і розпочнеться процедура упізнання, кажуть в українському МЗС.

Усупереч цьому, родичі трьох загиблих українців уже поїхали до Санкт-Петербурга, близькі ще одного прибудуть 4 листопада. До аеропорту, куди мав прибути літак, небайдужі вже третю добу не перестають нести квіти та іграшки. 

Попередній матеріал
Мігрантів продають у рабство та змушують займатися проституцією - Європол
Наступний матеріал
Яценюк: Україна і надалі розраховує на допомогу ООН на Донбасі
Теги:
Loading...