5.ua

Журналіст: "Ісламську державу" непрямо підтримують усі – і Захід, і Росія

Головний редактор сайту "Україна по-арабськи" Мохаммад Фараджаллах вважає, що і Заходу, і Російській Федерації вигідне існування терористичної організації "Ісламська держава".

Про це Фараджаллах заявив в четвер, 1 жовтня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе". "Їх (ІД – 5.ua) підтримують, підтримують всі – і Захід, і Росія, але непрямо", - сказав він.

Зокрема, журналіст звернув увагу на те, що потужна коаліція, до складу якої входять десятки країн, не може перемогти терористів ІД, які не мають навіть відповідно сформованої армії.

"На жаль, у великій політиці немає моралі. І зараз, наприклад, кожен хоче стояти до кінця. І, звичайно, ніхто не скаже: "Я воюю, наприклад, із законною владою, усі скажуть – ми боремося із тероризмом". Але на сьогодні ми бачимо, що коаліція – 60 країн. Уявіть на секунду: ці люди, котрі головорізи, - у них немає ні генералів, ні звань, ні морпіхів, ні якихось академій, нічого – і Штати досі не можуть із ними розібратися, коли над кожним сантиметром Сирії чи Іраку супутник. Це, як на мене, смішно", - пояснив Фараджаллах. 

Нагадаємо, учора Росія завдала першого авіаудару в Сирії - однак не по ісламістах, а по опозиціонерах. Сьогодні літаки РФ завдали 30 ударів по Сирії. Російські і проурядові джерела запевняють, що б'ють по ісламістах, утім опозиціонери повідомляють про бомбардування позицій прозахідних повстанців.

Попередній матеріал
З 5 жовтня курсуватиме новий експрес сполученням Львів–Чернівці
Наступний матеріал
"Укрнафта" виплатила державі 200 млн грн дивідендів за 2014 рік
Теги:
Loading...