Twitter / Julian Röpcke

Журналіст: Авіація РФ застосувала заборонені фосфорні бомби проти двох сіл у Сирії (фото, відео)

Російські війська застосували фосфорні бомби на північному заході Сирії, у провінції Ідліб.

Про це сьогодні, 12 листопада, повідомляють низка місцевих ЗМІ та журналістів. Наприклад, цілу низку фото та відео з місця подій розмістив у своєму Twitter кореспондент німецького журналу Bild Юліан Рьопке. На відео та світлинах - сам момент бомбардування, наступна пожежа у населених пунктах та рештки російських боєприпасів, знайдені на місці подій.

За даними джерел журналіста, бомби із запалювальними боєприпасами були скинуті з російського вертольоту Мі-24 по селах Бенін и Харша у північно-західній провінції Ідліб. За наявними даними, ситуацію там контролюють загони так званих "помірних ісламістів", які ведуть війну одночасно і з режимом Асада, і з терористами "Ісламської держави".

Застосування фосфорних боєприпасів проти військових цілей, розташованих усередині або в околицях населених областей, заборонене міжнародними угодами (Протокол III до "Конвенції про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію", 1980).

Попередній матеріал
Правки, які були внесені до "безвізового пакету", можуть знівелювали важливі аспекти тих законів – Парубій
Наступний матеріал
Державний борг України вдалося зменшити на $3 млрд - Яресько
Теги:
Loading...