bbc.com

Військова присутність Росії у Сирії збільшилась вдвічі - Reuters

  4 тис. росіян зараз перебувають там на службі.

  Про це повідомляє це агенція Reuters.

  Це дані розвідки США та оцінки експертів. Агентство повідомляє, що зросла в Сирії і кількість російських військових баз. Також зафіксовані факти розгортання в регіоні артилерії Російської Федерації.

  Росія почала бомбити сирію ще з 30 вересня. Політичні шляхи виходу з ситуації намагаються знайти Захід та сирійська опозиція. Про можливі переговори учасників конфлікту домовлялись міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Хаммонд та очільник Сирійської національної опозиційної коаліції Халед Ходжа. Опозиціонер наголосив, що найважливіше захистити мирних жителів від бомб Росії та Асада.

  "Ми готові до політичного врегулювання процесу, але нам важлива безпека населення. Ми не можемо переконати сирійців підтримати політичний процес, коли їх постійно бомблять війська режиму, наносять авіаудари Росія і Асад", - зазначив голова Сирійської національної опозиції Халед Ходжа.

  Нагадаємо, 4 листопада Вікторія Нуланд повідомила, що від своїх повітряних операцій в Сирії Росія втрачає по кілька мільйонів на день, не кажучи вже про загиблих військових та міжнародну репутацію.

  Попередній матеріал
  Протести в Румунії після відставки уряду не вщухли
  Наступний матеріал
  Рада відкрилася: зареєстровано 317 нардепів
  Теги:
  Loading...