Фото flot.sevastopol.info

Українська розвідка: з Росії до Сирії зараз йде 10 військових і транспортних кораблів

Загалом із РФ до Сирії пливуть десять кораблів із військовим спорядженням, ще 3 - уже в територіальних водах країни.

Інформацію про це у вигляді мапи оприлюднила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Так з мапи видно, що 10 російських суден перебувають у дорозі, три - вже в Сирії. Крім того, ЗС РФ здійснили два рейси військово-транспортних літаків.

У прес-службі уточнили, що станом на 14 листопада серед заходів, покликаних забезпечувати угруповання Збройних сил РФ на території Сирії, були:

  • перельоти військово-транспортних літаків Ан-124 та Іл-76 до авіабази Хмеймім;
  • перехід великого десантного корабля "Саратов" (на верхній палубі судна розміщено автомобільну техніку під маскувальною сіткою та контейнери. За своїми технічними характеристиками корабель може перевозити в різних варіантах: 313 морських піхотинців та сім танків з екіпажами; 440 морських піхотинців; 20 танків з екіпажами; 45 ББМ; 50 вантажних автомобілів; 1000 тонн вантажу) Чорноморського флоту до узбережжя Сирії. На борту корабля перебуває інженерно-саперний підрозділ зі складу 268 артилерійського полку (Тоцьке) Центрального військового округу.
gur.mil.gov.ua

У ГУР також повідомили, що впродовж 11-12 листопада російські військові літаки здійснили 107 вильотів і завдали ракетно-бомбових ударів по 289 об'єктах у провінціях Алеппо, Дамаск, Дераа, Дейр Ез-Зор, Ідліб, Латакія, Хама та Хомс.

Крім того, протягом доби основні зусилля війська Башара Асада зосередили на розблокуванні стратегічної автомагістралі Дамаск-Алеппо в районі міста Ідліб. Вони встановили контроль над населеними пунктами Аль-Фуах та Кефарі (провінція Ідліб). 

Нагадаємо, 13 листопада російська авіація, яка з повітря підтримує війська Асада, вперше офіційно завдала ударів по цивільних обֺ'єктах

Попередній матеріал
Посол про теракти у Франції: Ми маємо справу з новим типом війни
Наступний матеріал
Прокуратура Парижа повідомила про 129 загиблих внаслідок терактів
Теги:
Loading...