5.ua

Українська криза і події в Сирії, безумовно, мають прямий зв'язок – представник центру Разумкова

Росія сподівається, що в світових медіа зникнуть згадки про український конфлікт на фоні останніх подій у Сирії.

Про це співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки центру Разумкова Олексій Мельник заявив сьогодні, 30 вересня, в ефірі "5 каналу".

"Що стосується сьогоднішніх подій в Сирії і української кризи, то тут є, безумовно, прямий зв'язок і поки що він є неоднозначний. Важко стверджувати, чи це буде на користь Україні чи це навпаки – зашкодить нам", - сказав він.

Водночас, він переконаний, що російське керівництво сподівається на те, що події в Сирії відволічуть увагу світової спільноти від українського питання.

"Операція в Донбасі була відволіканням уваги від Криму, і зараз перемир'я, яке відбувається на Донбасі, підписання якихось технічних угод про відведення озброєнь калібру менше 100 мм – це знову ж таки елемент тієї ж самої гри Росії. Плюс Сирія – це повністю прибрати український конфлікт зі світових медіа і переконати тим самим, що справжні події відбуваються там", - переконаний експерт. 

Нагадаємо, сьогодні Росія завдала першого авіаудару в Сирії - однак не по ісламістах, а по опозиціонерах. Зазначимо, сьогодні невдовзі перед початком бомбардування верхня палата російського парламенту дала Путіну офіційну згоду на використання російських ВПС у Сирії.

За таке рішення Рада федерації РФ проголосувала одноголосно. За офіційними даними, це питання було поставлене на розгляд після запиту президента Сирії Башара Асада про військову допомогу в боротьбі з "Ісламською державою".

Попередній матеріал
Штаб АТО: Бойовики відключили ще одне місто на Луганщині від українського ТБ
Наступний матеріал
На Донеччині терористи знищують природний парк "Меотида"
Теги:
Loading...