Twitter / Charles Lister

У Сирії сфотографували колону російської бронетехніки та артилерії

Сухопутні війська РФ, які всупереч заявам Путіна беруть участь у наземних операціях у Сирії, помічені у сільській місцевості провінції Латакія.

Фотодокази оприлюднили напередодні у своїх мікроблогах у Twitter журналісти Юліан Рьопке і Чарльз Лістер. У кадр потрапили новітні російські машини радіоелектронної боротьби, бронетранспортер, криті вантажівки КамАЗ та "Урал" із невідомим вмістом, а також важка артилерія (152-міліметрова гаубиця МСТА-Б).

У одній із вантажівок брезент частково відкинутий, а у кузові виявились солдати ЗС РФ. Вони одягнені у стандартну темнозелену уніформу ЗС РФ з камуфляжем т. зв. "російський піксель", а частково - у нові однострої "пустельного" забарвлення, перші зразки якого днями були помічені в окупаційних військ у Криму.

У коментарях до фото користувачі відзначають: знаки приналежності на бронетехніці відсутні або замазані так само, як це було із російською технікою, яка вдерлася до України. 

Нагадаємо, Кремль послідовно заперечує участь своїх військ у наземних операціях у Сирії, хоча вони ще у вересні випадково потрапили в об'єктив відеокамер сирійського телебачення. Напередодні ж Міноборони РФ було змушене визнати загибель першого свого солдата у цій війні. 

Попередній матеріал
Портніков: Майдан закінчився не стільки революційними змінами, скільки позбавленням від певного кримінального клану
Наступний матеріал
Олег Цьона, актор: Ми завжди попри творчу роботу були борцями за більш-менш достойне існування: голодували, протестували, били вікна
Теги:
Loading...