Twitter / Julian Röpcke

У ніч на понеділок у Сирії загинуло щонайменше троє росіян – Reuters

  Щонайменше троє російських солдатів були вбиті і декілька зазнали поранень внаслідок влучання снаряда по позиціях ЗС РФ у провінції Латакія.

  Таку інформацію оприлюднила сьогодні, 20 жовтня, агенція Reuters з посиланням на високопоставлене джерело у військах Асада. Фатальний для росіян обстріл стався у ніч на понеділок. За даними Reuters, цей епізод є чи не першим відомим випадком загибелі росіян в Сирії з початку повітряних ударів Кремля по повстанцях 30 вересня.

  Підтвердити інформацію з офіційних джерел наразі не вдається. Посадові особи режиму Асада цієї інформації не коментують, а Міністерство оборони Росії просто не відповідає на прохання про підтвердження чи спростування.

  Разом із цим, глава сирійського центру захисту прав людини Рамі Абдурахман, який стежить за конфліктом, повідомив, що його джерела в області підтвердили загибель росіян, але не мають даних про число жертв. Він також припустив, що загиблі могли бути не солдатами регулярної армії РФ, а так званими "добровольцями".

  Іще одне джерело із проурядових кіл повідомило Reuters, що на вказаному посту в районі Набі Юніс у Латакії на момент потрапляння снаряда знаходились щонайменше 20 росіян. Інформант зазначив, що існує "90-відсоткова ймовірність", що снаряд був випущений не повстанцями, а іррегулярними підрозділами, які воюють на боці Асада – на зразок ліванської Хезболли, які вели бої у цьому районі.

  За даними української військової розвідки, втрати російських військ у Сирії є значно вищими. Наприклад, лише до окупованого Севастополя, за даними вітчизняних розвідників, росіяни уже доправили 26 тіл убитих морських піхотинців ЧФ РФ. Також низка джерел підтверджує вербування так званих "добровольців" на війну до Сирії - зокрема серед терористів "ДНР/ЛНР". 5.ua навіть публікував один із зразків агітаційних листівок для найманців.

  Попередній матеріал
  Відсьогодні запрацював інформаційний сайт для перевірки кандидатів у місцеві прокурори - Геращенко
  Наступний матеріал
  Звинувачення проти Єфремова передали до суду
  Теги:
  Loading...