boryviter.net.ua

У Лондоні мітингували проти участі Британії в бомбардуванні позицій ІД у Сирії

  У столиці Великої Британії активісти протестували проти участі країни у бомбардуванні позицій "Ісламської держави" у Сирії.

  Рішення щодо бомбардування позицій терористів у Сирії цього тижня закликав ухвалити парламент прем’єр-міністр країни Девід Кемерон.

  У свою чергу, частина сил в країні виступила проти такого рішення. "Ми виступаємо проти плану Девіда Кемерона винести на голосування парламенту питання про бомбардування Сирії. Воно вже понад рік здійснюється збройними силами інших країн. Зараз Сирію бомбардують дві найбільші військові сили у світі – США та Росія. Але "Ісламська держава" така само сильна, як і перед початком бомбардування", - заявив голова коаліції "Зупини війну" Ліндсі Джерман.

  Зазначимо, що Британія входить до коаліції проти ІД ще з 2014 року, проте поки що її літаки завдавали удари по позиціях терористів лише в Іраку. Нині ж найактивніше бомблять сирійських бойовиків "Ісламської держави" США та Франція.

  Нагадаємо, про те, що Велика Британія почне бомбити позиції "Ісламської держави" у Сирії стало відомо 26 листопада. Про це заявив прем'єр-міністр країни Девід Кемерон під час виступу у парламенті.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі виборець виніс з дільниці бюлетень – "Опора"
  Наступний матеріал
  Явка на виборах у Маріуполі та Красноармійську перевищує очікування ЦВК – Охендовський
  Теги:
  Loading...