1tv.ru

У Британії заявляють про ескалацію конфлікту в Сирії через Росію

  У Великій Британії вважають, що через участь Росії у сирійському конфлікті поглиблюється криза в країні.

  Про це заявив глава МЗС Великобританії Філіп Хаммонд, пише "Український тиждень". "Через залученість Росії ситуація в Сирії стає більш складною", - сказав він після зустрічі з держсекретарем США Джоном Керрі.

  На його думку, криза в Сирії посилюється через участь Росії. "Я думаю, ми повинні обговорювати це в рамках більш серйозної проблеми - імміграції, гуманітарної кризи в Сирії і необхідності перемоги над "Ісламським державою", - додав чільник закордонного відомства Британії.

  Нагадаємо, з початку вересня у засобах масової інформації з'явилися повідомлення про те, що Росія посилює свою військову присутність у Сирії задля підтримки режиму президента Башара Асада, і надсилає туди не "гуманітарні вантажі", а зброю та солдатів.

  Сирійське телебачення уже показало російську техніку в боях з опозиціонерами та ісламістами, а самі солдати ЗС РФ активно публікують власні фото з Сирії у соцмережах. Також з'явилася інформація про відправку до Сирії зрадників із числа колишніх службовців ЗСУ у Криму та вербування туди ж терористів на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Наступного тижня Мосійчук оскаржить рішення суду про свій арешт
  Наступний матеріал
  Протестувальники у Кишиневі більше не вимагають відставки президента
  Теги:
  Loading...