Турчинов 5.ua

Турчинов: РФ прийняла рішення про застосування військ у Сирії для політичного прикриття своїх злочинів

  У РНБО України прокоментували легалізацію Росією застосування військ у Сирії - сьогоднішнє рішення російської Ради Федерації щодо дозволу використовувати збройні сили Росії за кордоном свідчить про те, що Путін не збирається зупиняти зовнішню агресію.

  Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

  Турчинов наголосив, що Росія не вперше приймає схоже рішення, "але, як завжди, це робиться блюзнірськи, винятково як політичне прикриття для розпочатих уже злочинів". Секретар РНБО підкреслив: "Так, російська агресія в Криму розпочалась в ніч на 27 лютого (2014 року - 5.ua) із захоплення спецпідрозділом ГРУ ГШ РФ парламенту у Сімферополі, а рішення щодо дозволу ввести війська на територію України Росія ухвалила за декілька днів після цього - 1 березня". Він також додав, що те саме зараз відбувається і з сирійською операцією.

  Турчинов також зазначив, що російські вояки та літаки ведуть війну на боці диктаторського режиму Асада вже більше місяця. "Сьогодні ж для політичного прикриття своїх дій Путін в закритому режимі протягнув це рішення через Раду Федерації", - зауважив він. Крім того, Турчинов звернув увагу на те, що цей документ приховується і додав: "Він приймався в закритому режимі і його текст не опублікований. Тому можна припустити, що в ньому немає обмежень сирійською територією і небезпека може чекати на будь-яку країну... Це ще одне свідчення того, що РФ не збирається припиняти зовнішню агресію та залишається однією із головних військових та терористичних загроз для світової спільноти".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 30 вересня 2015 року, Росія висунула вимогу США покинути повітряний простір Сирії, проте в Пентагоні її проігнорували.

  Попередній матеріал
  Росія уже завдала першого авіаудару в Сирії - однак не по ісламістах, а по опозиціонерах
  Наступний матеріал
  Президент Італії посмертно нагородив українця Анатолія Короля за героїчний вчинок
  Теги:
  Loading...