Сирійці в США вимагали зупинити вторгнення Росії до Сирії 5.ua

Сирійці в США вимагали зупинити вторгнення Росії до Сирії

Американські сирійці влаштували акцію протесту навпроти будівлі російського консульства в Санта-Моніці в Каліфорнії.

Вони вимагали зупинити вторгнення Росії до Сирії, повідомляє Associated Pressї.

На плакатах написали "Російські нацисти вбивають сирійських дітей", "Росія, не вбивай дітей" і "Росія є загрозою для американської зовнішньої політики", "Москва й надалі бомбить Сирію попри протести міжнародної спільноти".

"Ми проти війни в Сирії, втручання Росії та загибелі мирних мешканців країни. Ми хочемо припинення кровопролиття, досить убивств. За останні чотири роки загинули понад 250 тис. мирних мешканців, 4 млн втекли з країни. Міжнародна спільнота має втрутитися і зупинити це жахіття", - говорить мешканець Лос-Анжелеса Рім Муаззин.

"Ми переконані, що єдиним простим рішенням у цьому випадку є повне закриття повітряного простору над Сирією. Навіть якщо заборонити польоти лише над північною частиною країни - це врятує життя багатьох невинних людей і зменшить кількість біженців, які їдуть до Європи та решти країн світу", - зазначив член сирійської американської ради Ханаді Альван.

Нагадаємо, 5 жовтня НАТО закликає Росію не здійснювати авіанальоти по позиціях сирійської опозиції та припинити вбивати мирне населення.

Сирійці в США вимагали зупинити вторгнення Росії до Сирії5.ua

Сирійці в США вимагали зупинити вторгнення Росії до Сирії5.ua

Попередній матеріал
Перемир'я дозволило завершити відвід танків на Луганщині в рамках першого етапу – штаб АТО
Наступний матеріал
ЄС розпочав операцію "Софія" з перехоплення човнів з мігрантами
Теги:
Loading...