dt.ua

Сирійські повстанці закликають створити коаліцію проти Росії та Ірану

  Більше 40 сирійських повстанських груп, в тому числі потужна ісламістська фракція Ахрар аль-Шам, закликали держави Близького Сходу укласти союз проти Росії та Ірану в Сирії, звинувативши Москву в окупації країни та переслідуванні громадян.

  Повстанці заявляють, що військове втручання Росії робить неможливим політичне вирішення конфлікту в Сирії, повідомляє Reuters.

  У заяві опозиційних сил йдеться про те, що "російсько-іранський альянс почав окупацію Сирії" і країни в регіоні повинні об'єднатися, щоб протистояти цьому. Повстанці також засудили авіаудари Росії по мирних кварталах на північному заході країни, тоді як Росія пояснила його своїм вступом у боротьбу проти терористів "Ісламської держави". Однак від бомбардувань постраждали і позиції прозахідних опозиціонерів Сирії, які чотири роки воюють проти режиму Асада. Серед груп, які підписалися під закликом створити антиросійську коаліцію – "Вільна сирійська армія", яку підтримують США, ісламістські загони "Вільних чоловіків Сирії" і сили загонів Джаіш аль-Іслам, яка входить до "Ісламського фронту". Назви десятків інших організацій наразі не розголошуються.

  Видання повідомляє, що, попри нанесення кількох авіаударів по утримуваних "Ісламською державою" територіях, Росія вже третій день бомбить північно-західні території Сирії, де сили ІД відсутні. За інформацією видання,  повстанці знову закликали арабські країни поставляти їм потужнішу зброю, таку як системи ППО, через російську інтервенцію у війні, хоч нині створення антиросійської коаліції їм здається більш ефективним.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 5 вересня 2015 року Росія продовжила бомбити Сирію: здійснила впродовж доби 25 рейсів до Сирії і вразила дев'ять об'єктів терористів.

  Попередній матеріал
  Ейнарс Репше: Україна зараз має можливість рухатися убік Євросоюзу й убік НАТО, це правильний шлях
  Наступний матеріал
  За останні два місяці до кримінальної відповідальності за корупцію притягнуто понад 500 осіб - Порошенко
  Теги:
  Loading...