YouTube / Orient News

Сирійські повстанці отримали зброю для боротьби з російськими літаками (відео)

  Бійці "Вільної сирійської армії" показали систему протиповітряної оборони для боротьби з бомбардувальниками РФ.

  Бійці "Вільної сирійської армії" вперше продемонстрували систему протиповітряної оборони (ППО), яку вони мають намір використовувати проти російських літаків в Сирії. Відео такого змісту повстанці опублікували на Youtube.

  Як повідомляє Inforesist з посиланням на арабський канал Orient News, система ППО була створена місцевими інженерами-опозиціонерами. Нова зброя застосовуватиметься для підтримки 101-ї піхотної дивізії "Вільної сирійської армії", яка веде бої на півночі Латакії, а також для захисту мирних жителів від нальотів російської авіації.

  Інженери стверджують, що система ППО може вражати цілі на висоті 8-9 км. Саме на таких висотах діють російські бомбардувальники. Технічних деталей системи ППО не розкривають, а також не уточнили, чи здатна вона автоматично відстежувати цілі.

  На оприлюдненому відео також показаний збитий недавно Туреччиною російський винищувач. Повстанці висловлюють сподівання, "що незабаром їм вдасться за допомогою своєї системи ППО вразити російські військові літаки, які практично монополізували повітряний простір над Сирією".

  Попередній матеріал
  У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та сусідніх країн - членів ЄС
  Наступний матеріал
  Кількість спостерігачів ОБСЄ в Україні збільшилася до понад тисячі осіб
  Теги:
  Loading...