Anadolu

Сирійські повстанці офіційно звинуватили Росію у співпраці з "Ісламською державою"

  "Вільна сирійська армія" перехопила переговори росіян із ісламськими терористами.

  Відповідну заяву зробив начальник генерального штабу Сирійської вільної армії генерал-майор Ахмед Халід Біррі, передає видання Haberler з посиланням на турецьку агенцію Anadolu.

  Попри твердження Росії про те, що вона веде боротьбу з "Ісламською державою", насправді все абсолютно інакше, сказав Біррі. Він пояснив: "Передбачається, що на сході Хомса та інших районах країни розташовані другі у світі за величиною родовища газу. Таким чином, росіяни хочуть захистити їх у власних інтересах. Для нас є очевидним той факт, що "Ісламська держава" є партнером режиму (Башара Асада – 5.ua) і діє синхронно з ним. Останні події вказують на те, що режим Асада і Росія купують нафту у "ІД". Нещодавно були перехоплені переговори між бойовиками "ІД" і російськими командирами, які керують атаками".

  "Росія співпрацює як з режимом, так і з "ІД". Інакше кажучи, Росія не ставить собі за мету вести боротьбу з тероризмом", - наголосив генерал.

  На його думку, зараз РФ посилює атаки й нарощує сили у Сирії, щоб нейтралізувати вплив Туреччини: "У першу чергу, необхідно створити запропоновану Туреччиною зону безпеки на півночі Сирії. Це звузить можливості Росії в прикордонній зоні. Для того, щоб перешкодити цьому, Росія інтенсифікувала атаки в рамках військової операції в Сирії".

  Нагадаємо, на початку грудня повстанці повідомляли про синхронізацію російських бомбардувань з атаками терористів "ІД". Тоді після російських бомбардувань ісламісти змогли вибити опозиціонерів із кількох сіл у двох сирійських провінціях.

  Попередній матеріал
  У Київському метро поліція вилучила у пасажира патрони
  Наступний матеріал
  Македонія змінить назву на вимогу Греції
  Теги:
  Loading...