Twitter / Julian Röpcke

Суддя Міжнародного кримінального суду: Росія чинить воєнні злочини і злочини проти людяності

  Суддя Міжнародного кримінального суду, колишній дипломат Айдин Шефа Акай назвав удари російської авіації по цивільних об'єктах Сирії воєнним злочином і злочином проти людяності

  Суддя Міжнародного кримінального суду (IRMCT) Айдин Шефа Акай заявив, що удари "військово-космічних сил" Росії по школах і лікарнях Сирії є воєнними злочинами і злочинами проти людяності. Таку заяву посадовця цитує турецька державна агенція Anadolu. Акай також висловив жаль з приводу того, що санкції проти виконавців подібних злочинів часто не виконуються і залишаються на папері.

  Він зазначив, що Росія не вперше порушує норми міжнародного права. "Раніше Москва підписувалася під злочинами в Криму, в Україні. Однак з огляду на те, що Москва є одним з членів Ради безпеки ООН, ніхто не може притягнути її до відповідальності", - вказав суддя Гаазького суду.

  Нагадаємо, напередодні Туреччина звинуватила Росію у воєнному злочині через бомбардування лікарень у Сирії. За даними правозахисників за час спільних операцій з режимом Асада російська авіація розбомбила 163 цивільні об'єкти.

  Попередній матеріал
  ГПУ передала до суду обвинувальний висновок щодо екс-очільника СБУ в Києві Щеголєва, якого підозрюють у розгоні Майдану
  Наступний матеріал
  Кількість жертв грипу в Україні наближається до 300 - МОЗ
  Теги:
  Loading...

  Уряд Сирії дозволив ООН доставити гуманітарну допомогу у райони, які перебувають в облозі

  Туреччина пропонує створити коаліцію для наземної операції в Сирії

  Франція відреагувала на знищення російськими військами лікарень у Сирії

  Журналісти випадково зняли участь російських військ у наземній операції у Сирії