Twitter / Julian Röpcke

Російські удари знищили дві лікарні і школу у Сирії, загинуло 19 людей

Військові РФ продовжують атакувати мирне населення в Сирії

Дві лікарні знищили російські авіаудари в Сирії. Щонайменше 14 людей загинули, близько 50 поранені та ще 8 - зникли безвісти. Удари сталися попри домовленість припинити вогонь упродовж тижня.

Про мирне залагодження конфлікту говорили у Мюнхені ще 11 лютого, але сторони конфлікту так і не підписали угоди.

Авіаудари продовжилися вже наступного дня після домовленості у Мюнхені. В Гуті, це поблизу столиці Сирії Дамаска, російські літаки обстріляли місцеву школу. 5 людей загинули, серед них одна дитина. А мешканців провінції Дараа авіаудари змусили шукати примирення з владою. Так звані місцеві домовленості про примирення, як правило, призводять до подальшої блокади опозиції і разом з тим мирних мешканців, які живуть у тих районах - починається голод та транспортна ізоляція.

У провінції Ідліб російські бомби зруйнували госпіталь місії "Лікарі без кордонів". Саме військові сили Росії знищили медичний заклад, заявляє сирійська правозахисна моніторингова група. За даними рятувальників,  від удару загинули 5 пацієнтів, медик та охоронець. Також повідомляють про щонайменше 8 зниклих безвісти та десятки поранених. У цій лікарні могли надати медичну допомогу близько 40 тисячам місцевих мешканців.

Про ще одну знищену Росією лікарню в Сирії повідомляє офіційна Туреччина. У місті Азаз, це за 7 кілометрів від турецького кордону, розбомбили дитячу лікарню, школу, дісталось і будівлям, розташованим поблизу. Там знайшли притулок біженці з регіонів, що в них офіційна Сирія веде бойові дії. 14 людей унаслідок бомбардування загинули та ще 30 -  поранені. 

Попередній матеріал
Комітет Ради підтримав перейменування Дніпропетровська
Наступний матеріал
"Я не одразу зрозуміла, що перемогла!" – українка здобула "золото" Юнацької Олімпіади
Теги:
Loading...

Прем'єр Туреччини: Росія несе відповідальність за тисячі смертей в Україні та Сирії

Могеріні: У конфлікті в Сирії настає "момент істини"

Конференція у Мюнхені: хто вирішує долю Сирії

Підсумки Мюнхенської конференції: що чекає Сирію?