Фото sdelanounas.ru

Російські літаки бомбардують позиції противників Асада у Сирії – Reuters

  Нові російські літаки були застосовані при бомбардуванні позицій військ Ісламської держави у провінції Алеппо.

  За даними агенції Reuters, на півночі Сирії війська Асада намагаються зняти облогу із оточеної авіабази. Повітряні удари, які розпочалися на початку цього тижня, супроводжувалися серією наземних атак біля авіабази Квейріс на сході провінції Алеппо. Там урядові війська вже давно перебувають в оточенні бойовиків-ісламістів.

  У базованій у Великій Британії Сирійській місії з нагляду за правами людини повідомили, що хоча російські літаки прибули тільки "нещодавно", їх пілотували уже сирійські льотчики. Однак спостерігачі не можуть стверджувати цього напевно, адже лише ретранслюють дані своїх джерел на місцях.

  За даними агенції, сирійські урядові війська різко активізували повітряні удари по районах, зайнятих бойовиками Ісламської держави, з прибуттям нової російської військової техніки. Серед іншого бомбардувань зазнала Ракка – фактична столиця джихадистських груп в Сирії.

  У самому місті сьогодні зафіксовані проповіді імамів у мечетях, у яких говорилось про "російську інтервенцію". За даними спостережної місії, ісламісти вітають російське вторгнення, як "шанс для ополченців Ісламської держави повоювати проти російських військ".

  Росія підтверджує спрямування "військових експертів" до Сирії, але відмовляється коментувати масштаб своєї військової присутності в Сирії. Збільшення підтримки Москви відбулось після низки перемог неісламістських груп повстанців у боях проти сил Асада в цьому році, у тому числі недавньої втрати урядовими військами великої авіабази і останнього бастіону в північно-західній провінції Ідліб.

  Нагадаємо, 20 вересня повстанці зняли на відео російські бомбардувальники над Сирією.

  Попередній матеріал
  На Луганщині СБУ заблокувала канал незаконних пасажирських перевезень через Росію
  Наступний матеріал
  На Запоріжжі міліція виявила у будинку місцевого жителя міну та велику кількість набоїв
  Теги:
  Loading...