twitter.com/IHHen

Російська авіація допомогла "Ісламській державі" атакувати позиції сирійських повстанців

  Після російських бомбардувань ісламісти змогли вибити повстанців із кількох сіл у двох сирійських провінціях.

  Потужні російські бомбардування міста Сура в провінції Дераа і позицій "Вільної сирійської армії" у сільській місцевості на півночі Алеппо дозволило терористам "Ісламської держави" здійснити наступ і вибити повстанців із низки сіл у цьому районі. Про це повідомляє сайт "Сирійської коаліції" (повна назва "Національна коаліція сирійських революційних і опозиційних сил").

  Російські авіаудари також були спрямовані на середню школу і електрогенератор в місті Джіср-еш-Шугур, в результаті чого є жертви серед цивільного населення. Ще росіяни бомбардували села у провінції Ідліб.

  Загалом за учорашній день місцеві Координаційні комітети документально зафіксували загибель 81 особи, убитої силами режиму Асада та його созників. Багато людей були убиті саме росіянами. Серед жертв – 5 дітей і 6 жінок, ще 3 людини померли під тортурами в тюрмах Асада.

  Представник опозиції Фуад Аліко заявив, що російські удари по мирних мешканцях та цивільній інфраструктурі зумовлює подальше поширення хаосу і нестабільності та допомагає ісламістам. Аліко зазначив, що знищення інфраструктури посилює страждання сирійців, і є воєнним злочином, який передбачає покарання за міжнародним правом.

  Попередній матеріал
  В Іспанії археологи виявили "Пікассо кам'яної доби"
  Наступний матеріал
  Активісти пікетували столичний суд, де проходило засідання у справі Медведька
  Теги:
  Loading...