www.gov.uk

Росіяни в Сирії вже вбили кількасот мирних жителів – британський міністр

  Британія звинуватила Росію у вбивстві сотень мирних жителів у Сирії.

  Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив: російська агресія в Сирії лише подовжує конфлікт, а за кілька тижнів росіяни уже вбили сотні мирних жителів. Про це повідомляє видання The Telegraph.

  Посадовець упевнений, що в Сирії повинна бути задіяна британська військова авіація, однак визнає зростання загрози "випадкової конфронтації" з російськими силами. Майкл Феллон заявив, що агресія Росії в регіоні не повинна "відволікти нас ні на мить від нашого зосередження проти "Ісламської держави".

  Міністр звернув особливу увагу на варварський характер російських ударів по сирійських населених пунктах. Він зазначив: "Авіаудари Королівських повітряних сил (офіційна назва ВПС Британії – 5.ua) здійснюються за дуже суворими правилами застосування сили. Вони діяли в Іраку протягом року, і досі не було жодної жертви серед цивільного населення. Росіяни пробули в Сирії декілька тижнів і за незалежними даними вони вже вбили кілька сотень людей". Майкл Феллон підкреслив, що Росія у Сирії не бореться з ісламістами а лише "підпирає" режим Асада і "продовжує конфлікт"у регіоні.

  Нагадаємо, в суботу у столиці Російської Федерації відбувся мітинг проти військової операції у Сирії.

  Попередній матеріал
  Найєм: Серед кандидатів до патрульної поліції Краматорська - 30% дівчат
  Наступний матеріал
  Найбільшою проблемою під час гасіння осередків тліючого торфу є брак води - ДСНС
  Теги:
  Loading...