twitter.com/IHHen

Росіяни у Сирії розбомбили благодійну пекарню, яка забезпечувала харчами 45 тис. біженців (відео)

У Сирії російська авіація розбомбила хлібопекарню гуманітарної організації, яка забезпечує хлібом внутрішніх переселенців.

Про це повідомляє телеканал AlJazeera, посилаючись на одну із найбільших у Туреччині благодійних організацій - "Фонд благодійної допомоги IHH" (IHH Humanitarian Relief Foundation).

Волонтери заявляють, що організована ними хлібопекарня була знищена в результаті повітряної атаки. Пекарня була побудована 16 місяців тому для забезпечення сирійських переселенців хлібом. Внаслідок потужної російської атаки було знищено саму пекарню і чотири млини, розміщених у тій же будівлі. Представники організації нарахували щонайменше 20 ракет, які були випущені по об’єкту і прилеглій території. Вогонь також був спрямований проти вантажівок організації. Цього разу персонал фонду дивом не постраждав. Під час попереднього удару російської авіації по конвою IHH загинуло шість водіїв. Фото і відео з місця подій фонд публікує на своїй сторінці у Twitter.

Крім того, активісти сирійської опозиції звинувачують Росію у здійсненні нападу на місто Аріху в провінції Ідліб у неділю, внаслідок якого загинули щонайменше 44 людини. Авіаудари були спрямовані на переповнений людьми ринок і кілька інших районів у провінції Ідліб.

Попередній матеріал
Люди на Донбасі поважають силу - експерт
Наступний матеріал
НАТО ухвалить стратегію з протидії "гібридній війні" - Столтенберг
Теги:
Loading...