YouTube / Brookings Institution

Росія застосовує некеровані бомби в Сирії – Керрі

Російська Федерація не дотримується резолюції ООН

Про це заявив державний секретар США Джон Керрі. Він зазначив, що для успішного перебігу переговорів необхідно припинити вогонь по мирних мешканцях та відкрити доступ гуманітарним конвоям до всіх міст, які потерпають через війну.

Утім напередодні спільні російсько-сирійські сили знову пішли в наступ на Алеппо, в якому залишаються до 300 тисяч мешканців. У своїй останній заяві Керрі наголосив:

"Ані Росія, ані Асад та його прибічники натепер не виконують резолюцію ООН, за яку вони проголосували. Ну, принаймні, Росія голосувала, у Асада не було права голосу. Є свідчення, що Росія застосовує некеровані бомби. Через неточні удари - гинуть цивільні громадяни, дуже багато жінок і дітей. Бомби потрапляють у шпиталі, у житлові квартали. Було кілька випадків, коли люди починали розбирати завали й витягати постраждалих, а бомбардувальники поверталися й завдавали повторних ударів. Це має припинитися". 

Нагадаємо, напередодні спецпредставник ООН Стефан де Містура заявив, що у разі провалу мирних переговорів, Сирія може перестати існувати

Попередній матеріал
Харківські активісти залишили місцевому Леніну тільки ноги
Наступний матеріал
На Луганщині двоє дітей загинули під кригою
Теги:
Loading...

Кількість бойовиків "Ісламської держави" в Іраку та Сирії почала зменшуватися

В Росії оприлюднили власну версію загибелі офіцера ЗС РФ у Сирії

У Лондоні відбулася донорська конференція для допомоги Сирії

Чи бути миру в Сирії: переговори в Женеві знову перенесли

Сирійська опозиція заявила про знищення чотирьох офіцерів ЗС РФ – Кремль визнав одного

5 канал - трансляція наживо