Twitter / FT

Росія витрачає на війну в Сирії до $4 млн на день - експерти

  Загалом з 30 вересня на бомбардування Сирії Кремль витратив від 80 до 115 млн доларів.

  Такі підрахунки авторитетного британського видавництва і аналітичного центру Jane's Information group (IHS Jane's) опублікувало "Новое время". За їхніми даними, мінімальна вартість російської воєнної операції в Сирії становить $2,4 млн на день, максимальна сягає $4 млн. Видання зазначає, що Росія зараз збільшила витрати на армію до $50 млрд, однак сирійський конфлікт може затягнутися на роки, а загибель російських солдатів може спричинити додаткові витрати.

  Загалом же, згідно з підрахунками IHS Jane's, бомбардування у Сирії з 30 вересня могли коштувати Кремлю від 80 до 115 млн доларів. Експерти врахували кошти, які витрачає РФ на доставку техніки, інфраструктуру, заробітну плату персоналу та самі атаки.

  За даними IHS Jane's, один виліт бойового літака коштує близько $12 тиc. за годину, гелікоптера – $3 тис. Якщо РФ використовує літаки у середньому 90 хвилин на день, а гелікоптери – 60 хвилин, то лише авіація в Сирії коштує їй $710 тис. на день. Ще $750 тис. вона витрачає на боєприпаси і $440 тис. на день – на зарплату військовим.

  Видання зазначає, що оцінки не враховують нарощування бомбардувань в окремі періоди та використання наземних озброєнь. Міноборони Росії традиційно відмовилося прокоментувати вартість операції в Сирії.

  Нагадаємо, сьогодні Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що Кремлю уже не вистачає грошей на відправку до Сирії солдатів-контрактників – тож підрозділи комплектуються кадровими військовими, які служать за удвічі меншу зарплатню.

  Попередній матеріал
  Від початку виборчої кампанії в Києві та області зафіксували близько тисячі порушень
  Наступний матеріал
  Порошенко: Венеціанська комісія до кінця тижня оприлюднить висновки щодо проекту змін до Конституції в частині судової реформи
  Теги:
  Loading...