5.ua

Росія має перспективу застрягнути в Сирії, її ресурси виснажуватимуться значно швидше – експерт

Участь РФ у сирійському конфлікті потребуватиме значних ресурсів цієї держави, що значно послабить її становище, зокрема, й на фоні дії санкцій через агресію в Україні.

Про це сьогодні, 2 жовтня, в ефірі "5 каналу" сказав голова ради лабораторії законодавчих ініціатив Ігор Когут. Говорячи про сьогоднішню зустріч "Нормандської четвірки" у Парижі, він зазначив:

"Ми не маємо жодних запевнень, що завтра після вдалих чи невдалих цих сьогоднішніх перемовин не розпочнеться якась інша фаза. Єдиний фактор – є Росія, яка втягнута в Сирійській конфлікт тепер і ресурси цієї країни будуть виснажуватися значно швидше і в значно більшій кількості під санкціями. Колись Радянський Союз вліз до Афганістану, і чим це закінчилося – всі розуміють".

Когут вважає, що участь у сирійській кризі може серйозно послабити позиції РФ: "Росія має перспективу застрягнути в Сирії, це значно загрозливіше для самої Росії, для її існування як держави, для її економічного потенціалу тощо. Ми чудово знаємо, скільки коштує для нас кожний день військових дій – це величезна сума, для Росії це порівняно менше (якщо говорити пропорційно), але якщо працювати і в Донбасі, і намагатися посилити свою ставку і свої військові розташування в Криму, якщо міст будувати Керченський на фоні загальних санкцій для Росії – це серйозний виклик". 

Як повідомяв 5.ua, низка країн звинуватили Росію у розпалюванні екстремізму та радикалізації у Сирії. На авіаудари РФ по території близькосхідної держави, у якій уже понад чотири роки точиться війна, відреагували уряди Франції, Німеччини, Катару, Саудівської Аравії, Туреччини, Великої Британії та США. 

Попередній матеріал
Низка країн звинуватили Росію у розпалюванні екстремізму та радикалізації у Сирії
Наступний матеріал
Дещиця розкрив подробиці "кавової спецоперації" проти окупаційного чиновника з Криму (відео)
Теги:
Loading...