military-informant.com

Росія активно перекидає бойову техніку до Сирії (фото)

Днями через Босфор пройшли два російський військових кораблі із бронетехнікою на борту.

Сьогодні, 4 вересня, інформаційна агенція Military-informant.com із посиланням на турецькі джерела повідомила про проходження через протоку Босфор курсом на Сирію двох великих десантних кораблів (ВДК) проекту 775 – "Новочеркаськ" і "Корольов". Судна везуть до Сирії вантаж військового призначення. Навіть на палубах кораблів чітко проглядались скрині з боєприпасами, вкриті камуфляжними сітками, а про вміст трюмів можна лише здогадуватись. За даними видання, кораблі повинні доставити військову техніку і російських фахівців у Сирію, де на даний момент розмістився "обмежений російський військовий контингент".

Military-informant.com повідомляє, що на даний момент Росії більше не вдається приховувати присутність своїх військових у Сирії, і вже відомо про розміщення в підконтрольних режиму Асада районах підрозділів морської піхоти, військово-повітряних сил і спеціальних загонів повітрянодесантних військ і розвідувальних служб. Також з'являлись повідомлення про перекидання в Сирію багатоцільових винищувачів і штурмових вертольотів РФ із загоном розвідувальних безпілотників.

У виданні зазначають, що російські війська зайняли позиції у провінції Латакія та поблизу Дамаска. Місцями базування було обрано портову інфраструктуру і військовий аеродром. Трохи раніше до Сирії прибули підрозділи протиповітряної оборони, які повинні прикривати райони базування російського контингенту. Офіційні ж джерела в міністерстві оборони Росії послідовно спростовують інформацію про військову присутність у Сирії.

Нагадаємо, днями сирійське ТБ випадково показало, як російські війська воюють за режим Асада.

 

Попередній матеріал
Аваков: Аналогічний американському SWAT спецназ КОРД почне набір бійців у листопаді
Наступний матеріал
Національна поліція діятиме як окремий орган, МВС здійснюватиме політичну координацію і господарське забезпечення
Теги:
Loading...