0629.com.ua

Росії не вистачає грошей на відправку до Сирії солдатів-контрактників – українська розвідка

  Комплектування сил інтервентів не контрактниками, а кадровими службовцями, дозволяє Кремлю платити своїм солдатам у Сирії майже удвічі менше.

  Про це йдеться у сьогоднішньому огляді обстановки довкола сирійського конфлікту від Головного управління розвідки Міноборони України.

  У повідомленні зазначено, що командування ЗС РФ продовжує нарощувати своє угрупування на території Сирії. Протягом доби на авіабазу Хмеймім у Латакії здійснили два рейси військово-транспортних літаків Ан-124 та Іл-76, окрім того, великий десантний корабель "Ямал" Чорноморського флоту пройшов протоку Босфор та здійснює перехід до узбережжя Сирії.

  При цьому Генеральному штабу ЗС Росії уже бракує коштів на утримання свого угрупування у Сирії, тож Кремль змушений відмовитись від комплектування залучених до нової війни підрозділів виключно контрактниками. Розвідники пояснюють: воякам, які служать на контрактній основі, обіцяють близько 150 тис. рублів на місяць, тоді як залучення кадрових військовослужбовців зі штатним посадовим окладом дозволяє платити лише 85 тис. рублів. Виплата грошової винагороди за "відрядження" до Сирії здійснюється через платіжну систему ВАТ "Сбербанк России".

  Тим часом, війна триває. За даними ГУР МОУ, підрозділи ЗС Сирії за підтримки авіації Повітряно-космічних військ РФ продовжують наступальні дії в провінціях Алеппо та Дамаск. Протягом доби основні зусилля військ Асада були зосереджені на розблокуванні частини стратегічної автостради Дамаск-Алеппо з метою логістичного забезпечення своїх підрозділів. Протягом доби здійснено 55 вильотів і завдано ракетно-бомбових ударів по 60 об’єктах на території Сирії.

  Напередодні ж, 20 жовтня, між оборонними відомствами США та Росії підписано меморандум про попередження інцидентів між літальними апаратами сил міжнародної коаліції та РФ у повітряному просторі Сирії.

  Попередній матеріал
  Кравцов: Корпоратизація "Укрзалізниці" дасть змогу впровадити однакові стандарти якості на всіх залізницях
  Наступний матеріал
  Бойовики почали відведення техніки на півдні Донеччини - Президент
  Теги:
  Loading...