Livejournal / Руслан Левиев

Родина загиблого в Сирії російського солдата не вірить офіційній версії про його самогубство – Reuters

  Батьки російського військовослужбовця, який став першим офіційно визнаним загиблим представником ЗС РФ за 4 тижні операції у Сирії, заявили, що не вірять у те, що їхній 19-річний син повісився.

  В інтерв'ю агенції Reuters сьогодні, 27 жовтня, Олександр і Світлана Костенки сказали, що їхній син, Вадим, дзвонив їм у суботу, у день своєї загибелі. "Я ніколи не повірю у цю версію (самогубства – 5.ua)", – сказала Світлана. Вона пояснила: "Ми говорили щодня по телефону протягом півгодини… (В суботу – 5.ua) він був веселий, щасливий, і він сміявся".

  Олександр, батько Вадима, сказав: "Нам заявили, що він повісився через дівчину – він ніколи б не зробив цього. Я знаю мого сина дуже добре..."

  Костенко був одним з солдатів обслуговуючого персоналу ВПС Росії в Сирії. Він підписав контракт 20 червня і був відправлений до Сирії на літаку 14 вересня, за два тижні до початку повітряної кампанії Кремля – повідомив його батько. Чоловік сказав, що Вадим розповів про відрядження був в Сирії лише тоді, коли уже потрапив туди.

  Міністерство оборони РФ не відповіло на письмові запитання Reuters з цього приводу. Також репортерів агенції не пустили на базу військово-повітряних сил РФ в Приморсько-Ахтарську, де служив Костенко, і звідки, за даними розслідувачів із групи Conflict Intelligence Team, походять російські штурмовики у Сирії.

  Батьки солдата переповіли розповідь командира батальйону, у якому служив їх син, що Вадим повісився в суботу, 24 жовтня, і був єдиним, хто загинув з росіян. Похорон солдата відбудеться в середу, після того, як батькам віддадуть його тіло.

  Молодша сестра Вадима, Катя, і його тітка, Ганна Мусієнко, теж запевнили, що не вірять у його самогубством. Вони сказали, що Вадим планував одружитися зі своєю дівчиною і уже познайомив її з родиною. Вони охарактеризували його, як ентузіаста військової служби – він мав намір продовжити кар’єру і стати пілотом. З їхніх слів, однак, Вадим сказав родичам, що він і його друзі не могли відмовитися від виконання наказу вирушати до Сирії.

  Нагадаємо, до вівторка усі повідомлення про загибель росіян у Сирії не мали офіційного підтвердження. Раніше українська розвідка виявила загибель 26 російських морпіхів із числа окупаційних військ у Криму, а агенція Reuters розповідала про смерть щонайменше трьох росіян внаслідок обстрілу блокпосту ЗС РФ у провінції Латакія.

  Попередній матеріал
  Google запустив віртуальний тур Венеційським бієнале
  Наступний матеріал
  США на рік продовжили заборону польотів своїх авіаперевізників до Криму та Дніпропетровська
  Теги:
  Loading...