Сирія 5.ua

РФ розширює свою присутність у Сирії: відкриває другу авіабазу - The Times

  Росія готується розширити свою військову присутність в Сирії: вона відкриває другу авіабазу і готується до збільшення кількості бойових літаків.

  Про це повідомляє британська газета The Times з посиланням на власні джерела.

  На авіабазі Аль-Шайрат, яка знаходиться поблизу сирійського міста Хомс, вже розташовуються російські штурмові вертольоти. Військова команда прибула туди "близько місяця тому, і привезла нове обладнання", повідомляє джерело. На базі живуть від 50 до 60 російських військових, хоча деякі розміщуються в Хомсі, оскільки це недалеко від аеропорту. "Наскільки я знаю, раніше на авіабазі було 10 бойових літаків і 15 вертольотів", - додало джерело.

  Автор статті вважає, що відкриття нової російської бази передбачає збільшення кількості військових літаків РФ у Сирії – до понад 50. А поряд з авіабазою розмістять спецназ загальною чисельністю близько тисячі осіб.

  "На авіабазі Аль-Шайрат розташовано близько 45 авіаційних ангарів, кожен з них укріплений, щоб запобігти будь-яким пошкодженням при обстрілі або авіаударі", - пише видання, посилаючись на кувейтську газету "Аль-Рай".

  Також у авіабази крім основної злітно-посадкової смуги є резервна довжиною в 3 км. Повідомлялося, що Росія скоротить кількість військових навчань задля фінансування операції в Сирії.

  Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Луганської області продовжується вербування особового складу до Сирії. Умовами контракту передбачається щомісячне грошове забезпечення у розмірі $1,4-2 тис. Компенсація рідним у разі загибелі складатиме $14 тис. Особливістю контракту є відсутність зобов'язання щодо повернення тіла.

  Попередній матеріал
  В Одесі заклали алею ліцеїстів військово-морських сил України
  Наступний матеріал
  У Лівані відбувся перший за останні роки обмін полоненими
  Теги:
  Loading...