capital.ua

Район Алеппо в Сирії за три дні полишили 70 тис. мешканців - сирійський правозахисник

  Щонайменше 70 тис. осіб - мешканці сіл на південь від сирійського міста Алеппо - залишили свої домівки за останні три дні.

  Про це заявив відомий сирійський активіст, голова Союзу організацій медичної допомоги Сирії Заідун Аль Зоабі, повідомляє "ВВС Україна".

  За його словами, села у районі Алеппо, у яких він побував, спорожніли. "Ми бачили тисячі людей, що йдуть полями, і вони залишили свої домівки в останні максимум 72 години", - сказав він у коментарі ВВС. І також додав: "Ми бачили людей, у яких немає навіть наметів, жодного укриття. Люди просили про їжу, про хоча б якісь канапки. Жодної медичної допомоги. Обстріли невпинні. Небо заповнене бомбардувальниками і гелікоптерами, і люди налякані. Вони налякані до смерті".

  Нагадаємо, 16 жовтня 2015 року сирійські урядові війська за підтримки російських повітряних ударів відкрили новий наступ проти повстанців на південь від міста Алеппо. У Сирійському центрі моніторингу за дотриманням прав людини повідомили, що війська Асада та російська авіація вбили в Алеппо десятки мирних мешканців.

  Попередній матеріал
  За останні три місяці цукор у світі подорожчав на 16%
  Наступний матеріал
  Відсьогодні запрацювала система реєстрації бізнесу за один день
  Теги:
  Loading...