Twitter / Julian Röpcke

Путін піднімає ставки: ЗС РФ посилили бомбардування населених пунктів на турецько-сирійському кордоні

Прикордонні міста у провінціях Алеппо і Латакія зазнають потужних ударів бомбардувальників Су-34 і систем залпового вогню.

Російські інтервенти у Сирії попри вчорашній інцидент із збиттям бомбардувальника ЗС РФ, який бомбардував поселення сирійських туркменів і був збитий після вторгнення на територію Туреччини, посилило прикордонні населені пункти. Таку інформацію, а також фото- та відеодокази злочинів путінських ВПС публікує у своєму мікроб лозі у Twitter кореспондент німецького журналу Bild Юліан Рьопке.

Як повідомляється, ударів новітніх російських бомбардувальників Су-34 зазнали прикордонні міста у провінції Алеппо, зокрема центр підтримуваної Туреччиною "зони безпеки" у воюючій Сирії – міста Азаз. На іншій ділянці кордону – у провінції Латакія – місцеві мешканці зняли на відео масований удар систем залпового вогню путінсько-асадівських військ.

Напередодні російський літак бомбардував позиції туркменських повстанців біля турецько-сирійського кордону, після чого залетів на територію Туреччини, над якою був збитий.

Попередній матеріал
День в Раді: боротьба з корупцією, електромобілі і спектакль
Наступний матеріал
Франція застосує безпрецедентні заходи безпеки на час проведення кліматичної конференції
Теги:
Loading...