Twitter / LuftwaffeAS

Путін перекинув до Сирії потужні протиповітряні системи – зокрема "Буки"

  Під егідою режиму Асада Росія створила у Сирії "об’єднану систему протиповітряної оборони".

  Захист російської бази в Сирію забезпечують, в числі іншого, зенітні ракетно-гарматні комплекси "Панцир-С1" і ЗРК середнього радіусу дії "Бук-М2Е". Про це повідомляє Meduza із посиланням на "військово-дипломатичне джерело". За даними видання, у Сирії за участі Росії створена "об'єднана система ППО", яка покликана забезпечувати охорону всіх військових і стратегічно важливих об'єктів, серед яких – аеродром Хмеймім у Латакії, де базується російське авіаційне угрупування. У складі "об'єднаної системи ППО" у Сирії є модернізовані комплекси ППО "Оса", С-125 "Печора-2М", зенітно-ракет ні системи С-200 тощо.

  "Комплекс цих озброєнь дозволяє гарантовано забезпечити захист охоронюваного об'єкта не тільки від атак з повітря, але і від ракетних ударів. Побудована ця система за аналогією з ізраїльським "Залізним куполом", – повідомило джерело.

  За офіційними повідомленнями Кремля, режим Асада купив у Росії 36 комплексів "Панцир-С1" і партію ЗРК "Бук-М2Е", чи використовуються ці комплекси в "об'єднаній системі ППО" – не уточнюється. Головнокомандувач Повітряно-космічних сил Росії Віктор Бондарєв 5 листопада повідомив, що РФ перекинула зенітні ракетні системи в Сирію з метою "попередження угонів ісламістами бойових літаків з суміжних держав". Які саме озброєння були направлені до Сирії – Бондарєв не уточнив.

  Нагадаємо, про появу російських зенітних комплексів "Панцир" у Сирії 5.ua повідомляв ще у кінці вересня.

  Попередній матеріал
  ВР повернула на доопрацювання законопроект про Нацагентство щодо розшуку та управління активами
  Наступний матеріал
  Депутати зобов’яжуть міграційну службу видавати посвідчення біженцям за 15 днів
  Теги:
  Loading...