фото з Twitter/Все Плохо

Поки російські солдати воюють за Путіна в Сирії, їхні родини замерзають без опалення в гуртожитках – розвідка

  Зокрема без опалення, струму і газу залишились гуртожитки для родин російських солдатів на окупованих грузинських землях – у Абхазії.

  Про таке йдеться у сьогоднішньому звіті Головного управління розвідки Міноборони України щодо обстановки довкола сирійського конфлікту станом на 6 січня 2016 року. Там зазначається: у той час, як військовослужбовці зі складу 7-ї військової бази у Гудауті (Абхазія) 49-ї армії Південного військового округу ЗС РФ виконують завдання на території Сирії, їхні сім’ї залишились без обіцяної підтримки Кремля.

  Зокрема, в результаті численних аварій на лініях електропередач частина військових гуртожитків російських окупаційних військ в Грузії залишилась без водо-, тепло- та електропостачання. Протягом кількох діб у житлових приміщеннях температура знизилась майже до нуля, масово хворіють як діти, так і дорослі члени сімей російських військовослужбовців.

  Однак зусилля Кремля і надалі спрямовані не на допомозі людям, а на нарощуванні градусу протистояння. Зокрема, заходи із забезпечення угруповання інтервентів ЗС РФ на території Сирії включали перельоти літаків військово-транспортної авіації за маршрутами Моздок-Хмеймім (Іл-76 та Ан-124) та Сеща (військовий аеродром у Брянській області) – Моздок – невизначена локація у Сирії (Ан-124).

  Тим часом самі російські солдати у Сирії допомагають армії Асада тримати в облозі місто Мадайя, мешканці якого уже помирають від голоду. Наразі йдеться про щонайменше 15 загиблих. Переважно це діти та літні люди. Мадайя в облозі урядових військ з липня.

  Попередній матеріал
  Столичні патрульні врятували від самогубства дівчину
  Наступний матеріал
  У США окреслили терміни перебування Асада при владі
  Теги:
  Loading...