17tv.com.ua

Пєсков наважився спростувати заяву Путіна щодо Сирії

  Путін заявив про постачання "Сирійській вільній армії" російської зброї та підтримку її з повітря, але Пєсков згодом запевнив, що йшлося про армію Асада і закликав "не чіплятись до формулювань".

  Сьогодні президент РФ Путін, виступаючи на розширеній колегії Міноборони, цілком однозначно заявив, що Росія надає матеріально-технічну допомогу "Сирійській вільній армії", в тому числі, постачаючи їй зброю, передає Meduza. З його слів випливає, що він виступає за єдність зусиль Асада та опозиції, яку переважно і бомбардує російська авіація. Дослівно Путін заявив: "Робота нашої авіагрупи сприяє об'єднанню зусиль як урядових військ, так і "Сирійської вільної армії". З цих слів видається, що цього разу він чітко розумів про що говорить і розрізняв опозиційну "Вільну сирійську армію" та асадівську "Сирійську арабську армію".

  Путін пояснив: "Ми підтримуємо їх (опозиціонерів – 5.ua) з повітря, так само як і сирійську армію, надаючи їм допомогу в озброєнні, боєприпасах і матеріальних засобах", - йдеться в тексті виступу Путіна на розширеній колегії Міноборони, опублікованому на сайті президента РФ.

  Однак згодом речник Путіна Пєсков спростував поставки російської зброї "Сирійській вільній армії". "Йдеться про збройні сили Сирії", - сказав він і додав, що Росія начебто підтримує сили, які борються з тероризмом, і попросив "не чіплятися до формулювань".

  Відповідаючи на уточнююче запитання, чи означає це, що Росія не постачає озброєння "Сирійській вільній армії", він сказав: "Ні. Росія постачає зброю Сирійській арабській республіці, легітимній владі Сирійської арабської республіки".

  Це ймовірно перший в історії випадок, коли Пєсков повністю спростовує заяву свого патрона. Що той сам хотів сказати – незрозуміло.

  Попередній матеріал
  "БПП" проголосувала за виключення Барни з фракції абсолютною більшістю – депутат
  Наступний матеріал
  Суд повернув будинок Сікорських у Києві Міністерству оборони
  Теги:
  Loading...