obozrevatel.com

Олланд сподівається, що Путін умовив сирійського президента Асада піти у відставку

  Президент Франції Франсуа Олланд вважає, що будь-які кроки, спрямовані на підтримку сирійського диктатора Башара Асада, - неприйнятні.

  Про це президент Франції заявив у Парижі під час прес-конференції, повідомляє "Укрінформ".

  Олланд переконаний: "Ніщо не повинне робитися для підтримки Башара Асада". Він також висловив сподівання, що візит Асада до Росії та його переговори з російським лідером Володимиром Путіним допоможуть наблизити початок перехідного політичного процесу в Сирії. "Мені хотілося б вірити, що президент Путін переконав Башара Асада розпочати якомога скоріше політичний перехід і залишити свою посаду якнайшвидше. Думаю, що саме такою була мета візиту", - сказав він.

  За словами Олланда, російська інтервенція в Сирії має сенс лише в тому випадку, якщо вона спрямована на боротьбу з "Ісламською державою" і сприятиме політичному вирішенню кризи, в іншому випадку "сирійське питання" не буде змоги врегулювати.

  Як повідомляв 5.ua, 12 жовтня 2015 року ЄС вимагав від Росії припинити бомбардування сирійських повстанців. Нагадаємо, спільна позиція лідерів Великої Британії, Франції та Німеччини грунтується на трьох принципових баченнях: ефективна боротьба проти "Ісламської держави"; Асад має піти у відставку, повинен розпочатися політичний перехід на основі женевських домовленостей; припинення бомбардування цивільного населення.
  Попередній матеріал
  У Мексиці затримали підозрюваних в організації втечі з в'язниці наркобарона "Коротуна"
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" подовжила термін курсування п'яти додаткових поїздів
  Теги:
  Loading...