5.ua

Олланд: Франція продовжить тиснути на Асада навіть у разі перемир'я

Тиск продовжиться для якомога швидшого припинення вогню та надання гуманітарної допомоги населенню

Франція продовжуватиме тиснути на Асада, навіть якщо вдасться досягнути перемир'я. Про це сказав президент Франції Француа Олланд під час візиту до Перу.

Тиск продовжиться, щоб забезпечити політичний перехід влади навіть після того, як вдасться досягти спільного рішення, щоб повністю припинити війну та боротися з тероризмом.

"У Сирії жахлива гуманітарна ситуація. Триває бомбардування в Алеппо сирійським режимом і його союзниками. Умови життя там нестерпні, тому ми вирішили чинити необхідний тиск для припинення вогню якомога швидше та надання гуманітарної допомоги населенню, яке змушене страждати там. Таким чином ми зможемо запобігти новим потокам біженців", – сказав Олланд.

Він також розповів про телефонну розмову з президентом США Бараком Обамою, канцлером Німеччини Ангелою Меркель та прем'єром Великої Британії Девідом Кемероном. Йшлося про припинення вогню в Сирії.

Дипломати констатують, що від оголошення перемир'я до його фактичного дотримання ще далеко. 

Нагадаємо, режим тиші в Сирії має розпочатися 27 лютого. Приєднатися до перемир'я пропонують усім сторонам, що ведуть бойові дії, окрім "Ісламської держави" та інших організацій, які Радбез ООН визнав терористичними. Ті, хто хоче долучитися до мирної угоди, мають подати відповідне звернення представникам США чи Росії – до 12 години 26 лютого.

Попередній матеріал
Яценюк сьогодні збере міністрів на засідання уряду
Наступний матеріал
Щонайменше 30 держав незаконно відправили мігрантів назад до небезпечних країн – звіт Amnesty International
Теги:
Loading...