Обама 5.ua

Обама: Єдине питання, через яке Вашингтону доводиться контактувати з Москвою – як розвести свої літаки у небі над Сирією

  Як розвести у небі Сирії літаки США та Росії - це єдине питання, через яке Вашингтону доводиться контактувати з Москвою.

  Про це заявив Барак Обама після зустрічі з південно-корейською колегою Пак Кін Хє у столиці США. Американський лідер зазначив, що конфлікт у Сирії можна розв'язати лише політичним шляхом.

  "Наша головна ціль - продовжити плекати контакти із поміркованими опозиціонерами у Сирії. А це відкриє дорогу створенню нового уряду у країні… Водночас єдине чого ми досягли у контактах з Росією - це розуміння, як у сирійському небі уникати зіткнень нашої та їхньої авіації. Втім, ми відрізняємось у принципах та стратегії дій у Сирії. Президент Путін переконаний - якщо він продовжить робити те що робив останні 5 років, тобто підтримувати режим Асада, то проблема буде вирішена. Однак я підозрюю, що Росія починає усвідомлювати, що не може торувати свій шлях до миру у Сирії лише бомбами", - заявив Обама.

  Нагадаємо, раніше США заявили, що не збираються вести військову співпрацю із Росією у питаннях, пов’язаних із сирійським конфліктом.

  Кілька днів тому президент Росії Володимир Путін запропонував відправити у Вашингтон прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, щоб обговорити військову співпрацю щодо Сирії, однак американська сторона відмовилася від цього.

  Попередній матеріал
  На Харківщині хлопець героїчно врятував однорічну дитину із вогняної пастки (відео)
  Наступний матеріал
  Учасники теругруповань позбуваються зброї: вивозять її в лісопосадки та на звалища – Матюхін
  Теги:
  Loading...